Telafi Talebi
Sipariş Sorgula
Favorilerim
Sosyal Digital
+905389782355

Performans Pazarlama

Profesyonel Performans Pazarlama Ajansı olarak size en uygun pazarlama çözümleri ile markanızın kısa sürede yüksek performans göstermesini sağlıyoruz.

Performans Pazarlama

Performans Pazarlama Nedir?

Performans pazarlama sonuç odaklı bir dijital pazarlama modelidir. Arama motoru pazarlaması (SEM), sponsorlu içerik, görüntülü reklam gibi pek çok reklam modelini içinde barındırır. Farklı büyüklüklerdeki bütçelere göre özelleştirilme sağlanabilmesi, kampanya süresinin istenildiği gibi değiştirilebilmesi ve ödemenin sonuç alındıktan sonra yapılmasından dolayı yaygın olarak tercih edilmektedir.

SosyalDigital Performans Pazarlama çözümlerimiz ile kısa sürede markanızın yüksek performans göstermesini sağlıyoruz.

Formu Doldurun,
Hızlıca Teklif Alın
İlgilendiğiniz Hizmetler:
Kimlerle Çalıştık?.

Birlikte Çalıştığımız Referanslarımız

Performans Pazarlama Referansı 0
Performans Pazarlama Referansı 1
Sıkça Sorulan Sorular.

Müşterilerin en çok sorduğu soruları sizler için cevapladık!

Performans Pazarlama hangi hizmetleri kapsar?

Performans Pazarlama hizmeti içerisinde Facebook Ads, Instagram Ads, Google Ads, Linkedin Ads gibi dijital kanallardan verilen reklamların tümünü kapsar. Belirlenen stratejiler kapsamında dijital kanallardan verilen reklamlardan dönüşüm elde etmeyi hedefler.

Performans Pazarlama Neden Önemlidir?

Performans pazarlama ile web site trafiği artırılır, marka bilinirliği oluşturulur. Verilen dijital reklamlarla fiziki bir mağazaya ihtiyaç duyulmadan daha fazla kişiye ulaşılır, böylelikle ürün satışları artırılır. Stratejik çözümler ve optimizasyonlar ile reklamlar verimli şekilde yönetilir.

Performans Pazarlama Bütçesi Nasıl Belirlenir?

Performans pazarlama da bütçe belirlenirken bu çalışma için ayrılan bütçe, reklam verenin hedeflerine göre şekillenir. Sektör dinamikleri (anahtar kelime performansı gibi) göz önünde bulundurularak değişiklik gösterebilir.

Performans Pazarlama Nasıl Ölçülür?

Performans pazarlama ölçümü reklamların belirlediği hedeflere göre değişkenlik gösterir. Reklam hedefleri arasında satış yapmak, trafik çekmek, form doldurmak gibi birçok dönüşüm bulunmaktadır. Öncelikle hangi stratejik reklam hedefleri seçileceğine karar verilmelidir.

Performans Pazarlamada Dikkat Etmeniz Gerekenler

Performans pazarlamada başarılı sonuçlar için metrik ve KPI’ların doğru belirlenmesi gerekmektedir. Reklamlarda kullanılacak görsellerin, içeriklerin özenle seçilmesi ve reklamla alakalı olması reklamlarınızın başarısını artıracaktır.

İhtiyacınız Olan Tüm Çözümler.

Firmanıza özel hizmetler ile ihtiyacınız olan çözümler için SosyalDigital ile iletişime geçin.

Sosyal Medya Yönetimi

En uygun fiyatlar ile Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti için SosyalDigital'i ziyaret edebilirsiniz.

SEO

SEO Hizmetimiz ile içeriklerinizin arama motorlarında kolay bulunmasını sağlayın, markanızın alanında bilinirliğini artırın.

WEB Tasarım

Mobil dostu, responsive web tasarım hizmetimiz ile firmanıza özel kullanıcı dostu profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayız.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Markanız için en uygun platformları seçerek markanızı tanıtırken yeni ve özellikle doğru kitlelere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Yazılım

İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde Web yazılım hizmetleri için web yazılım çözümlerimizi inceleyebilir ve teklif alabilirsiniz.

Mobil Uygulama

İhtiyaçlarınıza en uygun mobil uygulama hizmetleri için firmanıza özel mobil yazılım hizmetlerimizi inceleyin, fark yaratın.

Performans Pazarlama

Profesyonel Performans Pazarlama Ajansı olarak size en uygun pazarlama çözümleri ile markanızın kısa sürede yüksek performans göstermesini sağlıyoruz.

Influencer Marketing

İş birliği içinde olduğumuz influencerlarla markanızın geniş kitlelere ulaşması için sosyal medya reklam çalışmaları yürütüyoruz.

Anasayfa Blog 0 Sepetim Whatsapp Giriş Yap