Telafi Talebi
Sipariş Sorgula
Favorilerim
Sosyal Digital
+905389782355
8 Hizmet Mevcut

Google Play Store Yorum Satın Al

Google play store yorum satın al paketlerimiz ile uygulamalarınızı artık öne çıkarmak çok daha kolay.Sizde hemen satın alarak öne çıkma yolunda hızlıca ilerleyebilirsiniz.
Sende Satın AL!


Standart Play Store Yorum
Anlık Gönderim
Aktif Profiller
Şifre İstemiyoruz
3D Güvenli Ödeme
7/24 Destek
15 DK İçinde Başlar
5 Play Store Yorum
10 Play Store Yorum
15 Play Store Yorum
20 Play Store Yorum
25 Play Store Yorum
50 Play Store Yorum
75 Play Store Yorum
100 Play Store Yorum
Google 5 Play Store Yorum 187.45₺
Sepete Ekle
1
Paketlerinizi Seçin

SosyalDigital'de yer alan bir çok paketler arasından size en uygun ve hesaplı geleni seçin.

2
Güvenli Bir Şekilde Ödeyin

128 bit SSL koruma ile güvenli bir şekilde ister PayTr ister mobil ödeme ile siparişinizi verin.

3
Yükselişe Başlayın!

Siparişi verdikten 10-15dk içerisinde satın aldığınız paket tanımlanmaya başlar.

Nasıl Satın Alınır?
Ürün Detayları
Sıkça Sorulan Sorular
Hizmet Kalitesi

Google Play Yorum Nasıl Satın Alınır?

Sosyal medyanın vazgeçilmez uygulaması Google için, Google Play Yorum Paketlerimiz SosyalDigital.com’da sizleri bekliyor. Paketlerimizi inceleyerek, Google Play Yorum Satın Almak istiyorsanız işte izleyeceğiniz adımlar;

 • Öncelikle Anasayfa'da bulunan Google Hizmetleri bölümüne tıklayın.
 • Açılan sayfadan Google Play Yorum kategorisinde “Paketleri İncele” butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan paketlerimizden hedeflerinize ve bütçenize uygun olanı seçip, satın al butonuna tıklayın.
 • Daha sonra kullanıcı adınızı ve sizden istenen bilgileri doldurunuz.
 • Son olarak size uygun ödeme seçeneğini seçip, “ödemeye geç” butonuna tıklayın ve siparişinizi tamamlayın.
Nasıl Google Play Store Yorum Satın Alınır?

Google Play Yorum Nedir?

Google Play Yorum, Google Play Store'da bulunan mobil uygulama veya oyunları değerlendirmek amacıyla kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimlerdir. Google Play, Android işletim sistemli cihazlarda kullanılan resmi uygulama mağazasıdır ve burada milyonlarca uygulama ve oyun yer almaktadır.

Google Play Yorumları, kullanıcıların deneyimlerini paylaşmak, uygulama veya oyun hakkında görüşlerini belirtmek, performans, kullanılabilirlik, tasarım, güncelleme sıklığı gibi konuları değerlendirmek için kullanılır. Yorumlar genellikle 5 yıldızlı derecelendirme sistemi üzerinden yapılır, kullanıcılar uygulamaya veya oyuna puan verirken aynı zamanda yorumlarını da ekleyebilirler.

Google Play Yorumları, kullanıcıların uygulama veya oyunları değerlendirdiği ve deneyimlerini paylaştığı bir geri bildirim mekanizmasıdır. Hem kullanıcılar için doğru seçimi yapmalarına yardımcı olurken hem de geliştiriciler için ürünlerini geliştirmelerine yol gösterir.

Google Play Yorum Satın Al Nedir?

Google Play Yorum satın almak, işletmenizin veya uygulamanızın Google Play Store'daki yorumlarını artırmak için kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, gerçek kullanıcılardan oluşan yüksek puanlı ve olumlu yorumlar elde edebilirsiniz.

Google Play Store'da kullanıcılar uygulama veya oyunları indirmeden önce genellikle yorumlara bakarlar. Yüksek puanlı ve olumlu yorumlar, potansiyel kullanıcıların güvenini kazanmanızı sağlar ve uygulamanızın veya oyununuzun daha fazla indirilmesine ve kullanıcı katılımına yol açar.

Google Play Yorum satın almak, sizin için yüksek kaliteli ve etkileyici yorumları sağlar. Bu yorumlar, gerçek kullanıcılar tarafından yapıldığı için doğal ve güvenilir bir görünüm sunar. Ayrıca, istediğiniz sayıda yorum satın alabilir ve yorumların içeriğini özelleştirebilirsiniz.

Bu hizmeti kullanarak Google Play Store'daki yorum sayınızı artırabilir, uygulamanızın veya oyununuzun itibarını güçlendirebilir ve daha fazla kullanıcı çekebilirsiniz. Google Play Yorum hizmeti, işletmeniz için önemli bir pazarlama aracıdır ve rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur. SosyalDigital olarak, size gerçek kullanıcılardan oluşan yüksek kaliteli yorumlar sağlıyoruz. İşletmenizin veya uygulamanızın Google Play Store'daki itibarını güçlendirmek için hemen Google Play Yorum Satın Alın!

SosyalDigital ile Google Play Yorum Satın Al: İtibarınızı Güçlendirin!

SosyalDigital olarak sizlere Google Play Store'da itibarınızı güçlendirecek bir hizmet sunuyoruz: Google Play Yorum Satın Al! İşletmenizin veya uygulamanızın başarısı için kullanıcı yorumları oldukça önemlidir. Yüksek puanlı ve olumlu yorumlar, potansiyel kullanıcıların ilgisini çekmenizi ve güvenlerini kazanmanızı sağlar.

Google Play Store'da rekabetin yoğun olduğu bir ortamda, yüksek kaliteli yorumlar sizin için büyük bir avantaj olabilir. İyi bir kullanıcı değerlendirmesi, uygulamanızın veya oyununuzun görünürlüğünü artırır, daha fazla indirme ve kullanıcı katılımı sağlar. SosyalDigital olarak, gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yüksek puanlı yorumları sizin için sağlıyoruz.

Yorumlar, kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı ve potansiyel kullanıcıların karar verme sürecine etki eden önemli bir faktördür. SosyalDigital'in sağladığı yüksek kaliteli yorumlar, kullanıcıların dikkatini çekmenize ve olumlu bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur.

Google Play Yorum satın almak için yapmanız gereken çok basit. Sitemizden istediğiniz paketi seçerek yorumlarınızın sayısını belirleyebilirsiniz. Yorumlar, gerçek kullanıcılar tarafından yapıldığı için doğal ve organik bir görünüm sağlar. Ayrıca, isterseniz yorumların içeriğini de özelleştirebilirsiniz.

İşletmenizin veya uygulamanızın itibarını güçlendirmek ve rekabette öne çıkmak için hemen SosyalDigital üzerinden Google Play Yorum satın alın! Daha fazla kullanıcıya ulaşın, itibarınızı artırın ve başarınızı katlayın!

Google Play Yorum satın almak ne kadar maliyetlidir?

Yorum satın alma hizmetlerinin fiyatları değişebilir.Size uygun paketi seçip o paket fiyatı üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Google Play Yorum satın almanın Google Play Store'daki etkisi nedir?

Google, yorum satın almanın yasal olduğunu belirtmiştir. Ancak, Google, yorum satın alma hizmetlerinin yasal olarak yapıldığından emin olmak için sıkı bir denetim yapar. Yorum satın almak, uygulamanızın veya oyununuzun daha fazla görüntülenmesine ve indirilmesine yardımcı olabilir, ancak yalnızca yorumların sayısı değil, kalitesi de önemlidir.

Satın aldığım Google Play Yorumun faydaları nelerdir?

Yorum satın almanın ana avantajı, uygulamanızın veya oyununuzun daha fazla dikkat çekmesidir. İnsanlar, yüksek sayıda olumlu yorum gördüklerinde, uygulamanızın veya oyununuzun kalitesine daha fazla güven duyarlar. Bu da potansiyel kullanıcıların uygulamanızı veya oyununuzu indirme olasılığını artırır.

Uygulamanın veya oyunun derecesini Google Play Yorum artırır mı?

Evet, yorum satın almak uygulamanın veya oyunun derecesini artırabilir. Ancak, sadece yorumların sayısı değil, kalitesi de önemlidir. Yani, yalnızca olumlu yorumlar satın almak, uygulamanızın veya oyununuzun kalitesini artırmayabilir.

Google Play Yorum satın almak zararlı mıdır?

Yorumlar kaliteli ve gerçek olacağından, yorum satın almak zararlı değildir.

Google Play yorum satın almak etik mi?

Bu konuda farklı düşünceler var. Bazı insanlar yorum satın almanın etik olmadığını düşünürken, diğerleri bunu normal bir işlem olarak görür. Ancak, bir uygulama veya oyun geliştiricisi olarak,yorum satın almak sizin için etkili olacaktır.

NEDEN SOSYALDIGITAL ?

Uzun yıllardır sektörün içindeyiz ve yüzlerce farklı sektöre hizmet verdik. Yorumunuz nedeniyle sunduğumuz hizmetten keyif alıyoruz. Şirketimizde hızlı, çözüm odaklı ve tamamı güvenli ödeme seçeneklerini PayTR ayrıcalıklarıyla sunuyor, hedef kitlenize birlikte ulaşıyoruz.

Profesyonel İtibar Yönetimi

Profesyonel itibar yönetimi hizmetlerimiz ile markanızın itibarını kontrol altına alarak, müşteri memnuniyetini artırabilir ve markanızdaki olumsuz etkilerini minimize edebilirsiniz.

Uygun Maaliyetli Reklamcılık

Uygun maaliyetli reklamcılık hizmetlerimiz, küçük işletmelerin de reklamcılık faaliyetlerinden faydalanmasını sağlar.

Güvenilir Ödeme

3D güvenli ödeme hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ödeme işlemlerini daha güvenli hale getirir. Bu ödeme yöntemlerimiz ile daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Deneyimli Ekip

Bir hizmetin kalitesi, o hizmeti sunan ekibin deneyimine bağlıdır. Deneyimli ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve en iyi çözümleri sunmak için burada.

DİĞER HİZMETLERİMİZE GÖZ ATMAK İSTER MİSİN?

SosyalDigital'in pek çok hizmeti mevcut. Aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanlara göz atabilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ
 • Ufuk Derin
  Dijital İçerik Üretici

  Daha önceki uygulamamda kullanmıştım ve yeni uygulamalarım içinde kullanıyorum. Vazgeçilmezimiz oldu bu yorumlar, teşekkürler.

  Ortalama 5/5
 • Hülya Koç
  Dijital İçerik Üretici

  Yayınladığımız yeni uygulamamız için yoruma ihtiyacımız vardı ve arkadaşımın önerisiyle SosyalDigital'i kullandım. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum kaliteli hizmet sunuyorlar.

  Ortalama 5/5
 • Recep Demir
  Dijital İçerik Üretici

  Yorumların gerçek kullanıcılardan geldiğini test etmek için kullandık ve gerçekten dedikleri gibi çıktı. Şimdi tereddüt etmeden yorum satın alıyoruz ve uygulamalarımız için etkileşim sağlanıyor.

  Ortalama 5/5
 • Şükrü Yıldız
  Dijital İçerik Üretici

  Markamız için ürettiğimiz dijital uygulamamız için yorum satın aldık ve sonuçlardan memnun kaldık. Diğer uygulamalarımız içinde kullanacağız.

  Ortalama 5/5
Yorum Eklendi!

Yorumunuz moderatör tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

Anasayfa Blog 0 Sepetim Whatsapp Giriş Yap
3 Dakika Önce